Alaylı Concept

Alaylı Concept tasarım ekibi doğadan aldığı ilhamları farklı materyalleri bir arada kullanabilen yetenekli usta zanaatkarların ellerinde sıra dışı ve eşsiz koleksiyonlara dönüştürür. Tasarımlardaki şekiller dokular ve detaylar pirinç, döküm ve el ile parlatma gibi geleneksel yöntemlerle ve geleneksel araçlar kullanılarak yapılır. Bu üretim süreci el işçiliğinin doğası gereği üretilen her bir eserin eşsiz ve özel olmasını sağlar. Aynı zamanda şirket ürünlerin kullanıma yönelik ve hijyenik olması için paslanmaz metaller ile tasarım bütünlüğünü sağlamıştır. Yapılan her tasarımın, insanları heyecanlandırması inancıyla yola çıkan Alaylı Concept şaşırtan tasarım ve işçilik kalitesiyle mükemmeliyeti arama yolculuğuna devam edecek…

Alaylı Concept

Şirket ve çalışanlarımızın üzerinde durduğu en temel prensip doğadaki muhteşem tasarıma en yakın ve dünyanın en kaliteli ve huzur veren tasarımlarını insanlarla buluşturmak.

Temel tutkumuz beklenmedik güzelliği ile dikkatinizi çekmekte ısrar eden tasarımlar yapmak. Her günü farklı ve tamamen harika bir güne dönüştüren muhteşem tasarımlar Şekiller ve renkler tam da öyle olana kadar sıkı çalıştık… Renkler, tonlar, metal, parlaklık ve tüm detaylar kreasyon bütünlüğü için en ince ayrıntısına kadar hassasiyet ile düşünüldü ve tasarlandı…

Alaylı Concept geniş ürün çeşitliliği ile perakende tedarikçileri için ürün tedariki sağlarken kurumsal markalara özel ürün tasarım hizmeti sunmaktadır.

Günümüz de insanların hem iş ortamında hem de evlerinde bulunan alanlar konusundaki fikirleri yavaş yavaş değişmeye başladı. Alaylı Concept tasarım ekibi ürünleri tasarlarken değişimi merkez alacak şekilde iç mekânların doğa ile uyumunu sağlama amacına uygun olan biyofilik yani doğadan ilhamla tasarım fikrini benimsemiştir ve bu fikre uygun materyaller kullanarak ürünleri somut sanat eserlerine dönüştürmüştür.

Alaylı Concept sizi ustaca düzenlenmiş muhteşem çiçekler eşliğinde rüya gibi bir bahçede gezintiye davet ediyor. Bu bahçedeki çiçeklerin ihtişamı ve zarifliği sizi benzeri olmayan bir şekilde büyüler ve gizemli bir aura verir.